| EdwardEddy a întrebat:

Am 18 ani si as dori sa stiu daca este prea tarziu sa ma apuc de trucuri magice-iluzionism, luand in considerare faptul ca nu stiu nimic despre asestea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa te apuci si la 50 de ani...nu ai nevoie de o conditie fizica sau stiu eu ce ca la sport ideea e sa fii atent sa ai rabdare si ai nevoie de muuuuuuuuuuuuuuult exercitiu! bafta si astept sa vad primul truclaughing

2 răspunsuri:
| Dan1123 a răspuns:

Nu este niciodata tarziu, dar ai 18 ani deja nu crezi ca o sa pari un copil de 11 ani? happy

| EdwardEddy explică (pentru Dan1123):

Pai dupa ce voi invata nu cred ca o sa mai par...