| Maduria76 a întrebat:

Salut, am 18 ani și mă simt cam ciudat sa vorbesc despre asta dar mă pune pe gânduri, am o mătușă, are 30 de ani și vă dați seama că e "o tipă mișto", ea lucreaza prin afara si vine pentru cateva saptamani de vreo 2 ori pe an, ii place sa petreaca si bea mai mereu si de fiecare data cand ma întâlnesc vrea sa beau cu ea, cand vorbeste cu mine face contact vizual îndelungat, chiar și când nu mă uit la ea, eu îmi dau seama ca se uita la mine dar incerc sa nu o bag in seama, si nu, nu mi se pare cam cand conduce se uita in oglinda de zeci de ori la mine. O data eram la masa si se uita la mine de ceva timp si am gandit sa ma uit si eu la ea sa vad ce reactie are si am inceput sa zambesc, ea a inceput sa rada si ceilalti de la masa o intrebau ce patise si ea zice ca nimic. Mi se pare amuzant și mereu când rade sau face glume pune mana pe umărul meu, sincer nu am mai facut asa contact vizual cu nimeni, de parca ar manca ceva din mine, am intrebat-o o data ce se uita asa la mine si face ca cred ca s-a indragostit de tine, batea un apropolaughingsi uneori se mai rusineaza cand ii acord mai multa atenție. Nu înțeleg ce e in mintea ei, mă gândesc că o atrag sexual sau nu știu, voi ce părere aveți?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Usor cam perversa matusa ta, din ceea ce zici nu este pusa doar pe glume
Cine stie ce face dansa pe acolo prin afara, dar pare o tipa open-mindwinking
mi-e ca daca ai face ce spune @ Cosmin3412 si ati bea putin mai mult, cred ca vor iesi scantei intre voi, in sensul bun laughing

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vrabia malai viseaza!
Toti oamenii cinstiti si seriosi se uita in ochi tai, cand vorbesc cu tine.
Asadar, femeia aia isi vede de treaba si te considera exact asa cum esti: un adolescent, iar epntru ea probabil ca un copil mai mic, poate chiar fratior mic.
Vezi-ti de treaba ta baitel, ca este exclus relatie cu sora mamei sau a tatalui.
In nici un caz nu s-ar uita o femeie de 30 de ani la un adoescent de 18 ani, care nu stie sa faca nimic si in plus, -ar putea scapa pe el in primele 10-20 de secunde.

| Maduria76 explică (pentru Violleta2022):

Ai dreptate, dar ea caută asta, nu eu, nu e ca si cum s-ar uita o persoana normala in ochii tai, o face insistent și am impresia că se joacă?

| Maduria76 explică (pentru Maduria76):

Taie "?"

| Maduria76 explică (pentru Violleta2022):

Mai amuzant e că voia să merg cu ea la discotecalaughing

| Violleta2022 a răspuns (pentru Maduria76):

Avea chef sa rada de tine.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Maduria76):

Nu baiete, ti-am mai spus, toti oamenii sinceri si seriosi se uita in ochii tai cand iti vorbesc.
Asat nu-i ca sa te impresioneze pe tine sau se se joace!

| Lupică27 a răspuns:

Tind sa cred ca e doar prietenoasa, mai ales daca sta in afara atat de mult si vine doar de doua ori pe an, iti dai seama ca simte nevoia de un prieten/prietena cu care sa bea, sa se simta bine si daca nu are te are pe tine.
Eu cred cate te-ai gandit prea departe.

| Maduria76 explică (pentru Lupică27):

Are prietene și mereu o vad cum se postează prin restaurante cu ele sau pe unde mai merge ea cu sticlele de alcool?

| Lupică27 a răspuns (pentru Maduria76):

E singura? nu are sot/iubit?

| Maduria76 explică (pentru Lupică27):

Nu are și nici nu cred că va avea, e puțin crazy

| Lupică27 a răspuns (pentru Maduria76):

Mie imi suna interesant, m-as baga eu pe ea laughing

| Cosmin3412 a răspuns:

Pune-te la băut cu ea si vezi ce iasă atunci. De obicei la beție oameni spun adevărul si fac lucruri care nu le-ar face treji. Asa ca spor.