| ionika17 a întrebat:

Salut.Am fost blocat de cineva pe Instagram si mi-am facut si alte conturi si tot nu o gasesc.Cum o gasesc?!

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Roaga un prieten si uita-te de pe contul lui.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ți-a dat block permanent.
Pe Instagram, când cineva decide să blocheze pe X, are două variante de block.

1) blocarea contului respectiv (și atât!)
2) blocarea contului respectiv, precum și blocarea tuturor conturilor, pe care X și le va crea.

Exemplu:
https://ibb.co/2qdqCMd

| ionika17 explică (pentru floresdemayo):

Si niciodata nu o mai pot
Gasi? De unde stie instagramul ca sunt tot eu.

| floresdemayo a răspuns (pentru ionika17):

1. Nu cred. Poate doar dacă iti schimbi numărul de telefon, adresa de domiciliu si furnizorul de telefonie mobilă.

2. E deștept. Suntem in 2022, nu in anii 70. Tehnologie avansată.