| extasycash a întrebat:

Am gasit sa cumpar o bicicleta din carbon de la o cunostinta care are mai multe. Bicicleta arata impecabil deci nu e nimic in neregula cu ea. bicicleta costa in magazin 6000€ iar eu pot sa o cumpar cu 250€. Eu as vrea sa o cumpar pentru a o vinde cu mai mult de 250€. O parere de la cineva care stie cate ceva despre astfel de biciclete? Reusesc sa fac ceva profit din chestia asta?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cu 250€ nu cred eu ca e de carbon, pe mine m-a costat una din aluminiu 440€ si frane hidraulice. Daca costa 600€ mai ziceam dar e ciudat la pretul ala cine stie ce tip de bita e. Conteaza si starea pieselor care le are, km folositi...

| extasycash explică:

Nu..bicicleta e din carbon. Mai are vreo 5 si mie imi da in banii astia pentru ca suntem foarte apropiati, sunt sigur de ceea ce cumpar dar temerea mea ar fi aceea de a nu da banii aiurea si apoi sa nu reusesc sa o mai vand.

| extasycash explică:

Si bicicleta in reprezentanta costa 6000€. Distanta parcursa nu o stiu si nici alte astfel de informatii.