| împreunăfacembine a întrebat:

Salut,

Am inceput sa public pe Facebook curiozitati si sa fac un fel de newsletter, dar am o problemă.

Postările nu imi sunt apreciate, cu toate ca am peste 1000 de prieteni si sunt si blogger.

Ce as putea face?

1 răspuns:
| dan93nba a răspuns:

Salut! Ne-ar fi ajutat foarte mult sa vedem cum arata pagina.
Chiar daca informatiile ce le livrezi sunt interesante, pe Facebook si in general in mediul digital, conteaza foarte mult modul de prezentare.
Ca si graphic designer, iti pot spune ca inainte ca un produs sa fie bun, trebuie sa arate bine. Daca ai nevoie de mai multe informatii ma gasesti aici :
https://www.facebook.com/radudangratian