| ThinkpPink a întrebat:

Am nevoie de niste statusuri noi. Fundaa!

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Eli_7365 a răspuns:

Azi o fac lata distractie si petreceri doar la asta ma gandesc azi nu ma plictisesc!
Azi de toate vreau sa fac:vreau sa lenevesc in pat,sa sar in toataaaa casa. Vreau sa nu mai fac nimic doar distractie iti zic!
Azi da-mi drumul la distractie numai la asta ma gandesc de abia astept sa sarbatorec!
Azi e zi de sarbatoare toata casa-i in picioare dans,distractie numai asta vezi doar azi eu ma distrez!
Nu-mi mai pasa de nimic eu doar ma distrez va zic!
Seara asta este mare toata sala in picioare simtiti ritmul oameni buni azi noi suntem foarte nebuni!
La distractie ma duc si-am sa vin abia la pranz!
Nu mai am ce sa fac doar sa stau toata ziua-n pat!

poate nu'ti par fata cuminte, sau poate ca da, insa aparentele inseala,inainte de a ma "eticheta",gandeste'te bine sa nu faci vreo greseala winking

De cate ori vad visele cum se sfarsesc,de atatea ori ma ambitionez sa reusesc! Am drumul meu si asta nu se va schimba, se aude o voce : shhh` : speranta moare ultima!

prezint realitatea exact asa cum este ea, Divertisment pentru tine, mod de viata pentru mine

Ai crezut ca faci ce vrei Dar ai scazut in ochii mei Daca te purtai discret Te consideram destept

Nu stau in atentia ta Ca are cine sa ma bage in seama! Paharele sus Sampania sa curga Respect pentru fetele Care Au stiut sa faca Fraierii sa planga!\

Când viata iti da o mie de motive pentru a plânge,demonstreaza ca ai o Mie si Una de motive pentru a zâmbi:X

si poti sa tipi,ca nu te aud,si poti sa plangi,ca nu te vad,si poti sa pleci,ca nu te caut,si poti sa mori,ca nu imi pasa!

Vrei bani? Banii n-o sa cada din cer! Vrei prieteni? Invata sa vorbesti sincer! Vrei respect? Invata sa respecti,sa oferi! Trebuie sa meriti tot ce ai! Sa castigi nu sa ceri!

Uneori ai nevoie d un prieten sa iti spuna acele cuvinte magice " Nu plange! Capul sus sunt alaturi de tine! Dar nu exista acel prietenTe ridici singur si pleci!

cand plangi nimeni nu`ti vede lacrima, de multe ori cand esti trist nimeni nu-ti simte durerea, de multe ori cand razi nimeni nu se uita la zambetul tau.In schimb cand gresesti toata lumea te vede.

A fost greu si stiu ca am avut dreptate cand voi m`ati criticat! am tinut capul sus si am mers mai departe,Nu ma intereseaza ce crezi despre mine,Inainte sa spui ceva,UIta'te la tine

incearca sa induri tradarea prietenilor ipocriti,incearca sa vezi ceea ce este cu adevarat frumos si sa incerci s lasi in urma ta o lume un pic mai buna

Ma vrei inapoi? Eu nu,Iti spun doar atat. Nu miza pe faptul ca odata m`ai facut sa plang. Am mai crescut

Am prieteni ft multi,care-mi sunt dusmani tacuti! Cine e destept sa-nvete, prietenii au multe fete!

Minti ieftin si prost, iti stiu replicile pe de rost. Ce urmeaza sa spui iti zic eu dinainte. Mereu ai incercat sa ma faci din cuvinte. Am fost si voi ramane mereu aceeasi fata cuminte cu ganduri rele in minte

opusul vietii nu este moartea ci indiferenta! big grinPlus ca stim cu totii indiferenta doare cel mai mult big grin

Sunt o mica finete invidiata de multe zdrente:-p

JtIu cE vReI Sa fACi :-> …dar mai bN lasa :-J

nu stiu dk ti-ai dath seama

tie ti-a skazuth vrajeala

insa te poth ajutha

iti daw un pic din a mea :X:X

Munca este un izvor de sanatate, deci sa lucreze cei bolnavi…

Cine-i harnic si munceste are tot ce vrea…. cine-i smecher si chiuleste are tot asa…

dnd... bunica la pc...nu da buzz ca se sperie

»-(¯`v´¯)-»cristina»-(¯`v´¯)-»

ღღღ ♥♥♥

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ‹(◕‿◕)›

.•¤**¤•.,¸^¸.•¤**¤•.,¸

♥♥♥ ๏̯๏ ♥♥♥ *

ღღღ

Cand ma uit la poza ta imi vine sa sting monitorul. Ba nu, m-am razgandit, imi vine sa scot compu' din priza!
Nu am chef de tine, e chiar asa de greu de priceput?
Ma descurc si fara ajutorul tau. M-am schimbat si de tine nu mai am nevoie nici macar in pat!
Esti frumos si-mi permit sa te-ntorc si pe fata si pe dos! Daca mai comentezi, te-arunc in cos!
Te mai suporti? Eu nu te mai suport!
Oh doamne, iar tu?
Esti incredibil baietas. incepi sa-mi placi! Orice-ai face doar sa nu te lasi!
Stiu ca sunt cool si stiu ca sunt frumoasa! Alte dume mai ai? Cand ai terminat imi dai un beep. Te pup, pa!
M-am saturat de tine, tu chiar nu te-ai prins. Greu mai esti de cap!
Esti la fel de plin de tine cum e iarba pe-un teren de fotbal. Nu ma refer la terenurile din Romania ca acolo bate vantu'.
Vai vai vai, aici scrie DND! Tu stii sa citesti?
Hai pa! N-ai tu fata!