| lauurr a întrebat:

Am o casa la tara unde nu locuieste nimeni si au inceput sa dispara lucruri din curte.Ma gandeam sa pun niste camere de supraveghere in curte, imi puteti ce fel de camere as putea pune si cum as putea inregistra imaginile sau chiar sa urmaresc live de acasa!
Multumesc! Sper sa ma puteri ajuta.

1 răspuns:
| elag a răspuns:

Eu zic sa nu mai dai bani pe camere deoarece doar cine stie ca nu locuiesti acolo poate sa mearga sa fure, deci vecinii. doar nu ar veni cineva din satul vecin sa iti fure tie!