| anonim_4396 a întrebat:

ROG SERIOZITATE! Buna prieteni, sper sa nu vi se para intrebarea mea ciudata, deci, in ultimele saptamani, au inceput sa-mi dispara lucruri din curte, de la lemne pana la chichite mici, dar nu numai acum ci si vara dispareau zarzavaturi din solar etc, intrebarea mea este daca as putea sa-mi cumpar niste camere mici video pentru inregistrare pe care sa le montez in asa fel incat sa surprind cine intra in curte in lipsa tuturor, daca da, de unde as putea si cam ar fi pretul! va rog ajutati-ma! multumesc!

Răspuns Câştigător
| anonim_4396 explică (pentru Lvrkiosif):

Cea dea doua unde trebuie conectata? la computer? si ii trebuie vreun program sa filmeze nonstop (pe perioada zilei ) stii cumva? :d

| Seby90 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da se numesc ip camera si inregistreaza constant atata timp cat le lasi tu sa inregistreze si ai loc pe harddisk.

Problema intervine atunci cand ei intra pe timp de noapte pentru ca ziua nu intra nici dracu si tie iti trebuie o camera cu infrarosii.
Cele ieftine nu prea te ajuta iar politia va refuza sa te ajute datorita lipsei calitatii... traim intr-o lume de ****.

In loc sa iti iei camera mai bine schimba gardul cu ceva mai inalt si care sa nu permita accesul vizual, ia-ti un catel nervos si pune niste sarma ghimpata deasupra gardului.

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Solutii sunt, numai bani sa fie. Pe timp de zi rezolvi mai usor, ca poti sa folosesti niste camere mai ieftine. Dar noaptea daca nu ai bani "seriosi" nu prea ai cum sa rezolvi.

| AirănMeidăn a răspuns:

Incearca la magazinele de electronice gen Flanco.

| Cocacola121 a răspuns:

Cumpara de la Domo, Flanco sau alte magazine

| LocalGamingTh a răspuns:

Uite incearca aici o cameraa cat de cat buna e pana in100 lei http://www.okazii.ro/......a143261171