| Valy4567 a întrebat:

Am o curiozitate : Ce se intampla daca fugi de controlorii RATB atunci cand te dau jos din tramvai sa iti faca proces verbal? Fug dupa tine sau cheama politia?

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Depinde, dacă i-ai enervat prea tare pot sa fuga puțin dar nu îți imagina ca o sa va Jucați de-a v-ați ascunselea prin București. Au și ei treaba, daca nu te mai au in fata lor nu îți mai fac nimic și își văd in continuare de treaba ca mai sunt mulți fără bilet.

| TronHD a răspuns:

Fug dupa tine si uneori cheama politia si daca ai chef de alergare te sfatuiesc sa iti pui gluga pe cap in caz ca o sa cheme politia astfel incat sa nu te recunoasca, e chiar amuzant si merge facuta treaba macar o dataa 3 luni...insa trebuie sa fugi rapid