| d3utsy a întrebat:

am o intrebare cam comic... as vrea sa stiu daca ma pot scoate de la ignore de la o persoana... poate un program, ceva. :p

4 răspunsuri:
| M4RK a răspuns:

Nu se poate doar tu sa scoti pe cineva de la ignore happy

| Chuck a răspuns:

Comik rau intrebarea. M-am tavalit de ras laughing laughing laughing laughing laughing

| MissD a răspuns:

Stiu siiigur ca este u program dar nu stiu cum se numeste... avem eu unul caruia ii tot dedeam ignore si iar intra pe mine s ma enerveze. si zicea ha k a program si ma scot de la ign

| liz23 a răspuns:

Nu poti...intrebare "cam comic" : de ce te agiti atat de mult sa vorbesti cu cineva care clar nu vrea sa-ti vorbesca?