| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am o întrebare care ma pune pe ganduri cu referire la viitor.
Sunt în Olanda dar as vrea sa ma mut in Belgia, cu franceza ma descurc si cu Engleza mai bine, dar este cineva care a stat în Belgia? Cum sunt belgienii, in special belgienele sunt femei de încredere asa? Ti-ai putea face o familie cu ele? Eu cum as fi strain ma refer.
Dau funda!

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Belgienele sunt franceze și valone. Poți face familie dacă ești tu de încredere.