| anonim_4396 a întrebat:

Salut am o intrebare, cum scapi de drepturile de autor? De exemplu faci un video in care adaugi o melodie sa zicem de exemplu de alex velea(de exemplu) si youtube va lasa sa urcati videoclipul sau cum? Te intreaba daca accepti drepturile de autor nu? Bun si dupa ce faci? Ce se intampla daca accepti? Si daca nu? Dau funda si vot.

1 răspuns:
| MuncaLaDomiciliu a răspuns:

Youtube te va avertiza O SINGURA DATA, dupa care iti DESFIINTEAZA DEFINITIV CONTUL YOUTUBE...deci mare atentie!