| ALEXXXL19 a întrebat:

Salut, am o intrebare de curiozitate. Ce trebuie sa faci ca sa depui la canditatura de primar a unei comune si ma refer la mine? Am 10 clase si am 23 aproape ani. Multumesc

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa fi bagat pe fir cu un smecher corupt care te strecoara in primarie

| Bondarel99 a răspuns:

In primul rand, sa stii sa pui o virgula si un punct unde trebuie, trebuie sa te faci inteles de catre oameni.
Sa fii membrul unui partid, de preferat. Sa ai niste planuri pentru acea comuna si sa atragi oamenii de partea ta.

| 90210 a răspuns:

Cu 10 clase...

| ALEXXXL19 explică:

Primaru actual are 10 clase si e fost barman, dar a avut relati care si le-a facut