| Ukaya a întrebat:

E greu sa fii primar? Ce trebuie sa faci?

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, este foarte greu!
Trebuie sa ai peste 120kg si capul mare, ca sa inspiri teama satenilor happy

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

E greu sa fi primar? Da.
ce trebuie sa faci? Să conduci și să administrezi comuna, orașul.

| Dismally a răspuns:

Sa fii un primar bun e foarte greu - trebuie sa identifici problemele cetatenilor si sa le gasesti o rezolvare desi in majoritatea cazurilor nu vei avea banii necesari.

| Lukasssz a răspuns:

Da,trebuie sa stii cum sa furi banii fara sa te prinda astia, mai trebuie sa stii sa minti bine...O sa fac, O sa va dau.Sa dai 2 mici si o bere inainte de votare.

| dinaprilie a răspuns:

De la ce vine "ukaya"?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa o ciocanesti pe primărita big grin

| EcceHomo a răspuns:

Se zice că ar fi trei categorii de primari:prosti, hoți și gospodari.
De care crezi că ai fi, ca să îți spun dacă e greu.

| Ukaya explică (pentru EcceHomo):

Hot si gospodar

| EcceHomo a răspuns (pentru Ukaya):

Nu va fi greu, trebuie doar să găsești mătușa potrivită pe numele căreia să îți treci gospodăria. Baftă!

| PsihologDanielBotezan a răspuns:

Da! happy Presupune multe responsabilități.winking

| salieri84 a răspuns:

Sa-ti perforezi nasul cu degetul toata ziua, sa bei cafea asezat in scaun Herman Miller, sa racnesti la angajajii primariei, mai semnezi cate o hartie, cu degetul perforator de nari...si cam atat. Aaaa, de duci acasa, te indopi bine si dormi, pana la finalul mandatului. E greu?