| confusedsoul a întrebat:

Am o intrebare: Stiti cumva despre un film in care personajul principal era Bruce Lee, cred si fazele pe care eu le mai tin minte de cand eram copil, erau astea:
1. Intr-un cimitir, intr-o cruce era ascuns ceva [ in locul unde este poza decedatului mai exact. ] Un manuscris, un diamant, nu mai tin minte.
2. Actorul se catara pe blocuri in spagat.
3. La sfarsitul filmului, el este arestat, urcat intr-un elicopter, dar dintr-un anumit motiv, este eliberat de catuse si el sare din elicopter. Jos presupun ca era marea, de aia a si sarit happy

Shogunul Assasin... ceva de genu', dar va rog, daca va amintiti, spuneti-mi si mie. Va multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Http://www.filmealese.com/? s=bruce+lee&x=0&y=0
cauta pe aici

| tymo20 a răspuns:

Nu cred ca era cu Bruce Lee, pentru ca am vazut toate filmelesi nu era nici un film asemanator.