| kino a întrebat:

am o mare probema dau sa instalez windosu si la bootat se opreste si isi da restart sau ramane asa, uneori la merge instalarea dar imi da erori cand instalez windows va rog ajutati-ma! va multumesc

Răspuns Câştigător
| Lorelai a răspuns:

Incearca sa ii dai quick install parca era nu stiu sigur cum apare dar e ceva cu quickbig grin, instalare rapida a windowsului. Si mie imi facea asa si pana la urma a mers.

3 răspunsuri:
| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Fa`l pe alt cd si baga`l din nou, dk nu merge inseamna ca nu e windowsu bun.bagi altutongue

| kino explică:

Am bagat vreo 4 cduri pana acum nu cred ca ii de la windows

| kino explică:

Am bagat vreo 4 cd uri cu windows si nimic tot nu merge