| vip2008cool a întrebat:

Am o nelamurire si poate ma ajutati sa o rezolv.Mi am reinstalat windows ul,iar cand vreau sa mi instalez messenger ul,merge ce merge,iar cand ajunge catre finalizarea instalarii, se opreste si acolo ramane incat trebuie sa dau restart la calc.Am download at kit ul de instalare si de pe softpedia si de pe yahoo.com si tot nu mi merge, poate mi puteti da o solutie.

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

În mod normal pe un Windows cum trebuie ar fi trebuit să se instaleze. Bănuiesc că e vorba de Windows în cazul tău(cineștie de pe unde l-ai procurat), sau nu ai hardware necesar(real nu miniunile Micorosft-ului) și folosești windows 7.Succes

| vip2008cool explică (pentru DeyCj):

Am un windows xp sp 2.il am de vreo 1 an, mi a mai fost instalat pe calcul asta si mi au mers toate programele, n am avut probleme cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descaraca vresiunea 9 de pe hit.ro si instaleaza-l sigur o sa iti mearga.

| bassmusic a răspuns:

Incearca o versiune mai veche