| anonim_4396 a întrebat:

Salut am o pagina de facebook si vad multi oameni cum trimit niste linkuri cu poze spunand ca "daca vrei sa vezi cum arata in 2013 apasa aici" si acolo ca sa vezi poza trebuie sa dea like.Stiti cu pot sa fac si eu asa?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De acord cu @Halalala!

| AOLEVRIC a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma bucur happy.

| anonim_4396 explică (pentru AOLEVRIC):

Asta este adevarul si il sustin. Si eu ma bucur ca gindesti asa. O zi buna!

| AOLEVRIC a răspuns (pentru anonim_4396):

Iti doresc la fel!

| AOLEVRIC a răspuns:

Nu e chiar ok sa faci asa, astfel ii pacalesti pe oameni sa iti dea like.winking

| Cristian_Florin_1997_cJrE a răspuns (pentru AOLEVRIC):

Cine a zis ca i pacalesc? Pun o poza cu un star cand era mare si ca sa o vada cand e mica sa dea like.Si daca nu vii cu un raspuns potrivit de ce mai scrii?

| AOLEVRIC a răspuns (pentru Cristian_Florin_1997_cJrE):

Draga Cristian Florin. tu ai citit ce ai scris? sau ai gandit cand ai facut-o? Suna cam asa: " Pun o poza cu un star cand era mare si ca sa o vada cand e mica sa dea like ", ii influentezi pe oamenii mai `curiosi`sa iti dea like. Din cate am vazut eu chestiile astea [ daca dai like sa vezi nu stiu ce.] dupa ce dai like nu iti mai apare nimic. Eu zic sa stai la locul`tau baietel si sa nu mai comentezi, ok? happy

| Cristian_Florin_1997_cJrE a răspuns (pentru AOLEVRIC):

Du-te ca esti p#@%a rau

| Adrian_Cosmin_1995 a răspuns:

Salut notificarea e pentru a aduna cat mai multe like-uri pentru a face creezi o pagina happy Funda?