| cristi10grei a întrebat:

Salut sad am o problema sad cineva a visat ca eu am bagat o cucuvea in casa, ce inseamna? am cautat pe net dar nu am gasit cine stie ce! ce vrea sa spuna visul asta ma macina sad

10 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Visele,,talmacite'' pe situri au semnificatiii diferite.
Nu insemna nomic, nu te stresa degeaba.

| Anonimuserr a răspuns:

Dacă cânta înseamnă nenorocire, neșansă chiar moarte
http://www.visele.ro/cauta.php?vis=Cucuvea

| cristi10grei explică (pentru Anonimuserr):

Multumesc! ori cum asta am gasit si eu, dar faza este ca eu am dat drumu la geam sa intre in casa, si dupa ma chinuiam sa o dau afara! ma streseaza rauu de tot nu stiu ce inseamna

| Anonimuserr a răspuns (pentru cristi10grei):

Înțeleg, cucuveaua prevestește moartea. Asta așa se spune, e o superstiție. Dar sfatul meu este să nu te mai stresezi, cine știe la ce te gândeai îaninte să adormi. Poate sunt probleme emoționale, fobii interioare și astea ți-au generat acest vis urât. Capul sus!

| cristi10grei explică (pentru Anonimuserr):

S-ar putea sa ai dreptate. sad multumesc

| AliGab a răspuns:

Un vis nu poate presupune o premonitie...asa ca nu semnifica nimic, stai calm/a

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nimic, e doar un vis.

| cristi10grei explică (pentru anonim_4396):

Asa sper si eu sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru cristi10grei):

așa și e. nu te îngrijora degeaba happy