| madalina111 a întrebat:

Stie cineva ce inseamna atunci cand visezi maicute? am cautat pe google si nu am gasit. dupa acel vis s-a intamplat ceva care ma marcat si as vrea sa stiu daca a avut vreo legatura(visul a fost in a 2a noapte de Pasti iar evenimentul a 2 a zi)plz

2 răspunsuri:
| CynicalCunt a răspuns:

It means doom! o sa mori in 4 zile calcat de un citroen c3 condus de o maicuta.

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Iti poti cumpara o carte in care sunt explicate simbolurile din vis, sau poti vorbi cu vreun psihoterapeut ca sa te lamureasca.