| SovietMarshalPeter a întrebat:

Salut,am o problema cu facebook-ul,nu stiu ce s-a intamplat, nu am bagat de seama am trecut cam nepasator peste nu stiu ce atentionare, iar acum nu mai pot sa dau cereri de prietenie dimp de 7 zile, la acea atentionare a aparaut o lista de persoane la care le-am dat cererea de prietenie, oare ei m-au blocat? cum pot sa scap de asta?

PS "Oare de doamne i-am deranjat asa de tare de me-au dat aceasta blocare"

Răspuns Câştigător
| Klaus666 a răspuns:

Nu ai ce sa faci trebuie sa astepti si eu sunt blocat timp de 30 de zile. Poate sunt unele persoane care nu te suporta au ceva cu tine.

5 răspunsuri:
| BndVictoria a răspuns:

Nu trimite cerere de prietenie la oameni necunoscuti.Citeste putin din regulamentul Fb.Trebuie sa astepti 30 de zile, ca apoi sa trimiti iarasi cereri. Sfat:numai trimite cereri aiurea, anumite persoane nu te plac.

| SovietMarshalPeter explică (pentru BndVictoria):

Deci sa inteleg ca ei m-au blocat?

| BndVictoria a răspuns (pentru SovietMarshalPeter):

Da ei te-au blocat.Cand primesti o cerere de prietenie, dai click pe numele celui care ti-a trimis. Unde este poza de coperta jos in dreapta scrie mesaj si langa este o rotita cu un semn in jos. Apesi pe acel semn si iti arata raporteaza/blocheaza.Asa te-am blocat.

| SovietMarshalPeter explică (pentru BndVictoria):

Cine tu? nu cred ca te-ai exprimat cum trebuie la ultima propozitie, oricum mersi, m-ai ajutat enorm.

| BndVictoria a răspuns (pentru SovietMarshalPeter):

Te-au * nici nu stiu facebook tau.O greseala mica. laughing