| george5mh a întrebat:

Salut! Am o problema cu iTunes. L-am instalat si in C si in D si in E, chiar si in folderulpe care l-a ales instal-ul. Instalarea merge bine dar cand deschid iTunes apare o fereastra cu license "agree" / "decline". Dupa ce apas "agree" sta 6 secunde si apare o eroare cu send/don't send. Va rog sa ma ajutati. Dau funda! Va rog frumos. Ce sa fac sa mearga?

Răspuns Câştigător
| Cozzmy13 a răspuns:

Trebuie sa ai licenta ia un crck de pe net si nsi zis ce se intampla daca dai decline