| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu messenger-ul.Cand incerc sa imi schimb numele imi pun numele de exemplu "Secret" si dau save and close si gata... Din curiozitate am intrebat pe cineva din lista cum imi apare numele si a zis ca imi apare Secret + numele care l-am pus cand mi-am facut id-ul thinking am intrat iar la messenger am modificat si tot asa aparea! ajutati-ma pls sa scap de probleme asta! eu vreau sa imi apara doar numele care l-am pus eu nu si numele cu care am facut id-ul.multumesc anticipat!

7 răspunsuri:
| DeNyyy a răspuns:

Eu am aceeasi problema in loc sa scrie DeNy la ceilalti scrie DaNy si doar la unii DeNy deci nu stiu....am incercat toate metodele dar...asta e

| Miяu a răspuns:

Pai sterge numele celalalt de acolo, numai ca trebuie sa scrii ceva in locul la cel vechi...

| YepIsSuspended a răspuns:

Pai...cred ca te pot ajuta
1.Mai pune odata numele
2. Du-te:
Actions
Send my contact details
Si da clik pe toti din lista din lista si next

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai de exemplu primul nume care l-am pus pe messenger a fost xXxBlack AngelxXx iar acum cand incerc sa imi schimb numele imi pun de exemplu ''secret'' si atat dau save and close si trimit la toata lista dar tot Secret Angel xXx apare, cu toate ca eu am scris doar secret fara angelxXxstraight faceDe ce se tot intampla asta? thinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pei si eu patesc acelasi lucru.pfffstraight face sh ca imi aparea acelasi nume mereu. mi-am facutun id nou si in a doua casuta nammai scris niciun nume am pos pur si simplu [:X] si daca imi schimb acum numele apare ala nou si q [love struck]winking asa ca parerea mae e ca ar fi sa-ti faci un nou id.acum tu faci ce vreiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dai messenger mi incoming calls

| everyday a răspuns:

Apare numele cel nou numai daca da accept dupa ce ti-ai schimbat numele, da ignor unui prieten, schimbati numele din nou, baga din nou numele prietenului in lista si numele cel nou ii va apare (doar celui caruia i-ai dat ignore). La mine merge, sper sa mearga si la tine, succes te pupic:*