| adydassler a întrebat:

As vrea sa stiu: daca imi schimb numele ce apare in lista de messenger adica de ex: aveam bula si vreau sa fie strulalaughing(din bula is typing sa apara strula is typing, cand scriu la cineva), cum pot sa fac ca sa se schimbe numele meu la toti cei care au id meu. am incercat la my acount ino da nu merge numa la cei care le dau id dupa ce am modificat numele.

Răspuns Câştigător
| dyenutza01 a răspuns:

Pai, iti schimbi numele la my contact details, apoi dai la actions, send my contact details, selectezi toata lista, dai next si finish!
P. S.: my contact details le gasesti la contacts! mrg, o sa iti apar contact details si dai acolo!winking sper ca te-am ajutat!winking

6 răspunsuri:
| katta a răspuns:

Modifici numele si apoi dai click dreapta pe fiecare din lista de mess si dai send my details contact

| katta a răspuns:

Aaa da mere si cu select all si apoi click dreapta si send my contact detailsbig grinhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dyenutza01 m-ai ajutat...ms mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine nu merge, de ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi dai la my contacts details de acolo de sus de la mess unde scrie messengerhappyApoi iti schimbi numele! dai save! dupa astea dai l actions si dai send my contacts details, selectezi toata lista, dai next si finish! si gta apare "strula is typing'laughing:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nici eu nu jtyu
j asta vreau si eu