| Chrisz a întrebat:

Salut, am o problema cu Mozilla Firefox.Am umblat prin "setari", si nu se mai deschide, imi apare o eroare :"Profilul Firefox nu poate fi incarcat.Probabil lipseste sau este inaccesibil". Aveti idee de la ce poate fi, ce este de facut? Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| IndiferentXD a răspuns:

Il dezinstalezi, cureti registrii... apoi il instalezi din nou... si iti v'a merge!

| Chrisz explică (pentru IndiferentXD):

De reinstalat l'am reinstalat, dar de unde curat registrii? ...Nu ma prea pricep la asta, sincer.

| IndiferentXD a răspuns (pentru Chrisz):

Mdea... uite eu folosesc chestia, asta se numeste cclener! iti dau un tutorial http://www.videotutorial.ro/? p=6180 tu dezinstalezi doar mozila,... dupa ce ai terminat cu asta elimina l si din C/Documents and Setting/ User Name/ Aplication Data

| Chrisz explică (pentru IndiferentXD):

Am rezolvat intr'un final, mersi de raspuns.

| IndiferentXD a răspuns (pentru Chrisz):

Cum ai rezolvat? cclener?

| Chrisz explică (pentru IndiferentXD):

Am dezinstalat/sters de tot Mozilla, si reinstalat iar...Nu mai stiu exact ce am facut, dar stiu ca am reusit sa dezinstalez Mozilla si sa il reinstalez, fara nici un program.

| IndiferentXD a răspuns (pentru Chrisz):

Ok. ciudat straight face dar bun, bine ca ti'a mers!