| Trip a întrebat:

am o problema big grin m-am lasat de scoala in clasa a 7a din probleme personale si acum am o mica afacere si as vrea sa imi continui scoalahappy ce as putea sa fac? exista scoli particulare cu frecventa redusa? as dori cateva sfaturibig grin Va Multumesc.

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Du-te la Inspectoratul Scolar Judetean si, acolo, afli care sunt scolile care au program de completare a studiilor, ca exista. E un program european, sau ceva si, in cateva luni, la seral, iti poti absolvi clasa a VIII-a.

2 răspunsuri:
| xCatastrophe a răspuns:

De ce nu te duci la un liceu sau scoala care au seral? :p

| GandesteLogic2011 a răspuns:

Majoritatea oamenilor de succes am intre 4 si opt clase.