| MicuNihai a întrebat:

As vrea sa imi spuneti niste scoli cu frecventa redusa! Vreau sa inceapa din clasa 1 pana in clasa 8.
Am varsta de 34 de ani si vreau sa reincep scoala deoarece am avut o problema si am renuntat.
Locatie : Bucuresti (orice sector)

Multumesc!

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru adulti exista programul "A doua sansa". Intereseaza-te la Inspectoratul Scolar sau cauta pe internet si vei afla toate scolile din Bucuresti care organizeaza cursuri in cadrul acestui program.

| Liviu a răspuns:

Si eu am facut clasa a 10 la 22 de ani... la 24 am terminat liceu la seral..Eram cel mai mic laughing restul aveau 40 50 55 de ani in clasa a 10. A fost ok, circu si panarama de la liceu, a fost parca mai amuzant liceul la seral decat era la zi, aceleas nebunii, doar ca profi vorbeau la persoana a 3. SI profesori erau de treaba laughing teza era pe o tabla, rezolvarea era pe alta.In fine laughing o sa iti placa.

| Catrice a răspuns:

Cu frecventa redusa scoli primare și generale nu exista.

| denisTiky a răspuns:

Ce vor spune copii de 7 ani din clasa 1 cand te vor vedea? Esti nebun? Vor crede ca esti ceva pedofil. Mai bine lasa asa si nu mai fa nici o scoala (=

| RobertMoon a răspuns (pentru denisTiky):

La frecventa redusa nu se duc copii, daca nu știi mai bine taci decât să vorbești prostii.

| denisTiky a răspuns (pentru RobertMoon):

InYourMind spune ca nici nu exista asemenea scoli /=