| VicTy a întrebat:

Salut, am o problema deja de citeva saptamini. Pe telefon ma suna o persoana iar cind ii raspund ea striga tare in receptor si inchide. Va rog cine stie vreun sait sau poate vreo programa prin care pot sa aflu stapinul acestui numar telefonic.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca te suna pe mobil poti instala o aplicatie si setezi varianta ca acel numar sa nu mai poata suna. Call blocker se numeste.

| VicTy explică (pentru mgtow):

L-am instalat voi vedea ce se va intimpla. multumesc!

| Seducatorul a răspuns:

Setezi respingere apel /blocare apel/blacklist numarul respectiv!
Sau daca vrei sa afli cine e, te duci la politie si il localizeaza aia!