| Alexandro_2176 a întrebat:

Salut, am o problema metin2 RO, contul meu a fost blocat şi nu ştiu cum să-l deblochez. Ma puteti ajuta? Multumesc.

59 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mea blocat contul de Lv 40 avem breasla ferar de armuri si alcimist de diaman dar cind le scriu ei imi raspund ca banul este transferat ( ce au in vedere)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce fac daca mi s-a blocat contul la metin2 ca nu am facut nimic rau si il am de o luna? Va rog ajutati-ma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa fac.si eu am un cont blocat de 78.nu am facut nimic, nu stiu dc mi lau blocat. daca aveti un raspuns contactati-ma la steauafc_ady@yahoo.com.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbeste cu gm de pe alt cont sa deblocheze contul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai intri pe site scrii id si parola si o sa scrie contanteaza suportul dai dupa aia dai pe istoricul tichetelor scrii cheia si ce mai cere dupa mail si scrii ce iti trebuie dupa cateva ore vei primi un raspuns asa am facut si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si al meu este blocat si nici n-am apucat sa ma joc pe el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa si u un ticket

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te pot ajuta daca imi zici contul si servarul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ca si al meu e blocat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie dc nu imi trimite sa confirm adresa de mail?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu asta vreau sa aflu si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sakura nai dreptate daca vb urat iti da mute daca furi conturi faci spamuri faci ks de aia uite iti dau un sfat ia-ti program de deblocat conturi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti adio de la contul ala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe www.metin2.ro

| david4889 a răspuns:

Da-mi numele de utilizator si parola si id si parola de la id la adresa david_cretan@yahoo.com si ti-l fac si ti-l dau

| AnDrEy55 a răspuns:

Si mie mi l-au blocat contul. Am avut lvl 41 si eram cel mai tare pe acolo. Dar acum m-am invatat minte. De acum in colo sa numai folosesti hack-uri si sa pastrezi link-ul de activare a contului cand iti faci un cont. Si cand ti se baneaza il activezi.

| Ga3yC00L a răspuns:

Si mie mi s-a blocat contul odata nu stiu dc da dupa 2 ani mi sa deblocat

| Ga3yC00L a răspuns:

Uite si mie mi s-a blocat contul odata nu stiu dc da dupa 2 ani mi sa deblocat deci incearca sa mai astepti

| codrin47 a răspuns:

Asculta aici, daca nu ai facut ceva gresit sau nu ai folosit hack intra aici http://support.metin2.ro/ si depune o plangere, si daca nu a fost ceva foarte grav sigur ti-l vor debloca.

| Cristian90 a răspuns:

Sall,daca vreti sa stiti cum se dezblocheaza un cont uitati id-ul meu si o sa va zic.

| gabi999 a răspuns:

Va zic eu er a injurat or nu mai a intrat de 2 luni or a folosit heckuri ca mine... exista doar o cale sa-l deblochez cu un heck pot intra la gm in caracter si daca te pricepi til deblochez si iti faci lv 99 trebuie sa ai doar minte

| Buzatu_Davyd_1948 a răspuns:

Sall si mie mi-a blocat cineva contul si tot nu stiu cum sa-l deblochez aveam lv 70sad

| Claudiu_Voinescu_1981 a răspuns:

Ami zice cineva

| Claudiu_Voinescu_1981 a răspuns:

As dori sa stiu de ce mi s-a blocat contul?

| H3H3 a răspuns:

Sigur ai primit BAN

| Alexandro_2176 explică:

Nu. dar nu am intrat de 2 luni si acum nu mai ma lasa sa intru

| Raduboss2002 a răspuns:

Si eu aveam razboinic de 30 mi la blocat dar l-am dezblocat casa va zic cum :radubos2002

| Cirnaru_Razvan_Petrisor_1998 a răspuns:

Salut, am o problema metin2 RO, cand intru an metin mi se blocheza. totul si nu stiu cum sa-l fac Ma puteti ajuta?