| princess22222 a întrebat:

Salut.Am o problema.Un coleg ma eneveaza si vreau sa il invat o lectie, dar nu stiu cum.Ma ajutati va roooooog?

Răspuns Câştigător
| LaurC a răspuns:

Păi, cel mai important este să nu recurgi la violență. Încearcă să îl eviți sau să-i zici în față că te enervează. Dacă nu pricepe, evită-l.

1 răspuns:
| Mihaela1964 a răspuns:

Intrebarea e postata de 2 ori, daca nu rezolvi pe cale amiabila, vorbeste cu tatal tau.Stie dansul cum sa incheie incientul si sa nu te mai deranjeze colegul alta data.Numai bine.happy