| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ii sparg parola tatalui meu, dar nu stiu cum.Ma ajutati?

19 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Cati nu sunt care si-ar dori sa sparga conturile de pe Facebook si nu au reusit. Facebook-ul are o securitate maxima pentru a putea ca cineva sa hackuiasca un alt cont. Nu ai nicio sansa! Doar sa ai norocul daca tatal tau are salvata parola de Facebook in browserul pe care il foloseste si cand se deconecteaza tu doar cu e-mail-ul sau ai putea sa intri in contul lui, daca nu are obiceiul de salvare a parolei, doar sa stai langa el (in spatele lui fara ca el sa stie ca esti acolo laughing ) si sa fi atenta ce parola tasteaza.
Doar un hacker super bun poate sa sparga orice cont, dar daca tu nu ai nici o cunostinta necesara de IT, nicio sansa!

| FaraNume1245 a răspuns (pentru MihaelaDart):

"Doar un hacker super bun poate sa sparga orice cont" - nu e nevoie sa fii un "hacker" ca sa spargi un cont.
"Facebook-ul are o securitate maxima pentru a putea ca cineva sa hackuiasca un alt cont" - daca Facebook are securitate maxima, de NSA si alte agentii uriase ce mai zici? Totusi, au fost sparte.

| MihaelaDart a răspuns (pentru FaraNume1245):

Sunt agentii unde exact au valori importante de unde sa aiba si de castigat, la Facebook este doar din plictiseala ca prea multe informatii nu prea au de recoltat. Cu toate sa nu lungim discutia despre asta caci pustoaica care a intrebat nu va ajunge la stadiul de spargere, ca era un sfat pentru ea de a nu se obosi cu asa ceva.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Scap o pe jos, poate se sparge

| Fatamuntilor a răspuns:

De ce ai face asta? Fiecare are dreptul la intimitate!

| Ralukafay a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Da,dar vreau sa vad cu ce femei vorbeste.

| MihaelaDart a răspuns (pentru Ralukafay):

Asta nu este treaba ta cu cine vorbeste, este fix problema lui. Daca comunica cu o femeie sau cu mai multe asta nu inseamna ca o inseala pe mama ta, poate sa fie o simpla conversatie de prietenie, asa cum fiecare om are dreptul sa comunice. Nu-i musai ca daca suntem casatoriti nu mai avem dreptul la asta, total gresit. Problemele celor mari trebuie rezolvate de ei, nu de catre copii.

| Ralukafay a răspuns (pentru MihaelaDart):

El vorbeste cu femei cu care a fost intim.Deci,este si fix problema me.

| FaraNume1245 a răspuns (pentru Ralukafay):

Nu este problema ta. Are dreptul la intimitate, cum ti-au spus si altii. Pe langa asta, e ilegal. Discuta cu el pe tema asta.

| Ralukafay a răspuns (pentru FaraNume1245):

Nu am cum sa discut cu el pe tema asta pentru ca e tata vtreg s-a despartit de mama si este/s-ar putea sa fie impreuna cu prietena mamei si acea femeie i-ar putea face rau.

| FaraNume1245 a răspuns (pentru Ralukafay):

Si daca s-a despartit de mama ta, de ce iti mai pasa ce face?

| Ralukafay a răspuns (pentru FaraNume1245):

Peentru ca au un.copil impreuna, sora mea.Nu vreau sa ajunga sa aiba doua mame.si doi tati.

| anamariarot a răspuns:

Instalează un keylogger pe pc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca oricine ar putea sparge parole cum doreste, cine ar mai folosi Facebook?

| DrGoogle a răspuns:

Parola la ce?laughing

| Ralukafay a răspuns (pentru DrGoogle):

La Facebook.

| DrGoogle a răspuns (pentru Ralukafay):

Incearca sa vezi daca ii ghicesti parola altfel nu ai cum happy

| MedionTcO a răspuns:

Daca nu esti hacker, nu prea poti fara datele lui.