| xxBRDxx a întrebat:

Saluthappy! Am o probleme cu messengerul, cand bag id si parola imi intra pe mess, dar eu am multi si imi arata doar pe cei ofline eu vreau sa imi arata doar pe aia online, dar eu vrea sa mi arata si pe aia ofline cum fac? FUNDOI

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa faci o combinatie de taste. Apesi pe Ctrl si F in acelasi timp.happy

2 răspunsuri:
| Myssteriusthanlife a răspuns:

Buna imediat dupa ce intri pe mess si iti apare lista apesi cu doar un clic in mijlocul listei si apoi ti apasat ctrlsi H in acelasi timp si daca vrei sa revi inapoi la pagina faci tot acelasi lucru funda?

| remusbb a răspuns:

Apasa pe ctrl+h