| PandyPan26 a întrebat:

Salut.Am ramas in pana de idei iar cum activitatea de pe Facebook si Instagram nu prea e in ardoare m-am gandit sa va intreb pe voi.Ce idei ati avea pentru un urmator vlog sau ce ati vrea sa vedeti? M-ar ajuta extrem de mult...
App ma găsiți ma găsiți ca Ciumpy vlog pe YouTube.

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Câți abonați ai până acum?

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ok... inteleg ca esti nerabdatoare, vrei sa faci ceva nou, cauti o activitate care te reprezinta si toate cele... dar de ce? Sau mai bine zis, ce urmaresti cu acest "vlog" si cui te adresezi? Sunt niste puncte care trebuie urmarite in primul rand pentru a stii unde vrei sa ajungi si cum.
De ce ar vrea cineva sa se uite la ce ai acolo? De ce am vrea sa vedem ceva acolo? Daca vrem sa vedem un laugh challenge, de ce sa il vedem la tine, cand am putea sa radem chiar noi, sau altcineva.
Este ok ce faci, in sensul ca activitate si respect faptul ca faci asta, unii nu ar avea curaj sa se filmeze si sa se puna pe yt, iar altii... nici nu stiu ce cauta pe acolo. Dar daca vrei sa faci asta, fa-o cu stil. De unde atata "aaa". Am o admiratie deosebita fata de persoanele care vorbesc in fata unei camere si nu se simte macar, nici un moment de gandire intarziata (fara editari, totul fluent).

Nu o sa te ajute cu nimic ideile atat timp cat nu stii cum sa le pui in lumina, cum sa le valorifici.

Nu trebuie sa te gandesti la alti aiuriti care au avut vizualizari pe yt si au ajuns "cunoscuti". Au facut asta pentru ca altii ca ei se uita la videoclipurile lor. Deci tu trebuie sa faci alte persoane ca tine sa se uite.
Chiar daca nu asta ai intrebat, gandeste-te inainte la partea organizationala. Nu poti sa te trezesti intr-o dimineata cu gandul la YT si gata, pac.

| PandyPan26 explică (pentru DoarBogdan):

Am inceput dar pana in Octombrie nu ma pot axa doar pe aceea idee.Am ramas in pana.Am zis sa fac aceasta activitate deoarece din cauza sănătății mele nu pot practica un sport si ca sa imi ocup timpul liber am zis sa imi gasesc acest lucru si aveam de ales din YouTube si fotografie si am ales YouTube -ul. oricum mersi