| Loser0 a întrebat:

M-am gandit sa fac un vlog, dar faza e ca as vrea sa fie anonimwinkingCeva idei?

6 răspunsuri:
| Almássy a răspuns:

Ai putea vorbi despre natura:O sau viata in inchisoarelaughing

| iKivy a răspuns:

Ai putea vorbi despre tine, despre ce faci si despre ce ai vrea sa faci si daca este in regula, filmeaza tot ce apuci si tot ce ti se pare mai interesant big grin Bafta!

| Loser0 explică (pentru iKivy):

Frate,n-ati inteles, vreau sa zic cum sa filmez, adica vreau sa fie ceva anonim, mai pe intelesu vostru ca sa intelegeti VREAU SA NU SE VADA FATA!

| iKivy a răspuns (pentru Loser0):

Ah. pai nu stiu. iti iei masca de anonymous si ti-o pui pe fata? smug sa vezi cati o sa te urmareasca maaa smug

| Loser0 explică (pentru iKivy):

Da de unde masca anonimus?!?

| iKivy a răspuns (pentru Loser0):

Cauta vendeta mask pe google big grin