| mastermind91 a întrebat:

Am si eu o curiozitate! As vrea sa stiu un program cu ajutorul caruia sa pot inregistra vocea simultan cu instrumentalul ce ruleaza in winamp(sau orice program de redare audio) in acelasi timp sa aud si in casti ceea ce se inregistreaza. Cu acest program exista si posibilitatea de a suprapune 2 melodii sau mai multe pentru remix-uri super. Este sigur un astfel de program numai ca am uitat cum se numeste ca l-am avut dar cand am reinstalat windows-ul am uitat sa-i fac un back-up. Stie cineva cum se numeste programul? Mentionez ca l-am gasit intamplator pe google prima data... Ma ajuta cineva

2 răspunsuri:
| Victor a răspuns:

Incearca Audacity (http://audacity.sourceforge.net/). E si free pedeasupra.

| mastermind91 explică (pentru Victor):

Nu e asta, sigur...am mai incercat si nu e. Stiu sigur ca exista pentru ca l-am avut, e free