| DonyHD a întrebat:

Salut, am și eu o întrebare, am voie să umblu cu un pistol de airsoft (nu trebuie permis armă) pe stradă gen să îl țin ascuns sub geacă?

Răspuns Câştigător
| Demidol a răspuns:

Nu iti trebuie permis pentru el in spatiul special amenajat pentru joaca. Dar pe strada nu ai voie sa il porti, sa il folosesti, nimic. Nici ascuns sub geaca, nici la vedere.

| DonyHD explică (pentru Demidol):

Mersi de răspuns, și ce se poate întâmpla dacă mă prinde că îl port la mine pe stradă?

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru DonyHD):

De ce ai nevoie de el pe stradă? Și eu am airsoft, dar cu bile.

| DonyHD explică (pentru anonim_4396):

Pentru autoapărare boss