| AlexandraAndaSufletel a întrebat:

Am si eu o intrebare:cum se comanda de la miniprix? Si care sunt taxele de transport?

Răspuns Câştigător
| Sarucka a răspuns:

Hmmmm...deci iti comanzi alegand produsul de pe http://www.miniprix.ro/, iar transportul este gratuit cu marfa pana peste 100 ron;)

sper ca te-am ajutat:)

imi dai te rog o fundita ca am mare nevoie de una;)

papa:-*

1 răspuns:
| bogdanworld a răspuns:

Salut. Iti recomand cu incredere www.smallprix.ro din mai multe motive: preturi mult mai mici decat siteurile celalalte, livrare in 1 zi cu transport gratuit, produse noi aproape zilnic, produsele sunt tineresti, in pas cu moda. Am comandat si eu si sunt foarte seriosi si promti.