| raduadrian_2885 a întrebat:

Am si eu o intrebare si o problema in acelasi tim in legatura cu jocul Gta Bucuresti.Am auzit de la multi oameni, chiar pieteni unii ca au terminat gta bucuresti.Eu imi bat capul de vreo 4-5 zile sa descopar un raspuns la intrebarea mea.Deci...l-am instalat avand in atentie regulile de instalare cu update 1.1 cu tot. Bun pana aici...cand intru in el nicio problema, fumos, usor se incarca deci nimic! Ii dau inepere joc, se incarca si pe la jumatate asa imi iese din joc spunand ca gtabucuresti. exe not responding si cauta o rezolvare cica.Am uitat sa specific ca am windows 7 ultimate.Va rog frumos cateva raspunsuri poate chiar si rezolvarea acestei probleme.

2 răspunsuri:
| Andrei_3853 a răspuns:

De unde pot sa-l downloadez? ca asa na nu stiu daca e problema cu windows-ul sau cu pc-ul ca eu am 2 laptopuri si un pc pe pc am XP pe un laptop windows 7 ultimate si pe celalalt vista ultimate si eu as vrea jocul!

| Andrei_3853 a răspuns:

L-am descarcat si eu intre timp si pe windows 7.La fel ca tine se incarca mergea da cand sa ma sui in masina gata stop working si mergea si sacadat.OK am facut update la joc la v1.1 si s-a rezolvat.Intreabera mea este ai GTA san andreas original instalat? Ca el trebuie sa fie in acelasi folder cu gta sa original cumparat din magazin si asa poti face upgrade la v1.1 eu asta cred ca ar putea fi o problemuta daca nu e asta atunci nu stiu!