| IoNuTz_2488 a întrebat:

Stie cineva cum ma pot conecta si eu wireless cu modemul de la romtelecom hg655b. Am windows 7. Daca se poate sa fac cumva sa deconectez modemul de la calculator si sa il tin asa mai de departare sa vad daca chiar functioneaza wireless.Va rog spuneti-mi cum si aveti funda+vot.

1 răspuns:
| xInnaAlinaxD a răspuns:

Da poti! nu se intampla nimic. si daca nu iti place wireless vei putea sa iti conectezi din nou PC la modem, si eu am facut la fel. eu cel putin asa am facut doar ca, cu un laptop. si a mers.:*
MULTA BAFTA!big hug fundita?