| Florin_Balanescu_Florin_1990 a întrebat:

Salut, am si eu o nelamurire. Daca cineva are cardul tau bancar, respectivul poate face imprumuturi? Credite? Din ce am inteles ai nevoie de o serie de documente in afara de buletin +aprobarea bancii de la care faci parte. Adica stiu ca mai sunt site-uri online dar si acolo am observat ca iti cere sa ai un serviciu stabil minim 3 luni...

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Salut.
Chiar asa si este, un imprumut nu merge facut asa. doar cu un card, ai nevoie de mai multe lucruri, plus ca... acel card este doar pentru a putea platii/scoate bani. Nu este pentru imprumuturi sau transferuri. Totul tine de contul tau din banca.

Numai bine! ^_^

4 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Doar cu cardul nu poate sa faca imprumuturi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nicio legătură intre card si credit.

| Florin_Balanescu_Florin_1990 explică (pentru suntserios):

Stiu ca prin 2018 2017 se putea face credit pe numele tau doar cu buletini de asta inteb laughing)))

| suntserios a răspuns (pentru Florin_Balanescu_Florin_1990):

Si acum ai intrebat de card nu de buletin.