| SiLeNt_8125 a întrebat:

Salut am si eu o problema cu alt simulator de footbal cunoscut si anume Pro Evo Soccer 2009, pentru. ca imi merge pe detalii la maxim si mi se pare mai bunicel decat 2010 as dori sa mi se raspunda la o problema! Lam instalat din format iso(toate bune si frumoase instalare fara probleme erori altele.) dar cand sa intru in joc dau la aia sa selectez dificultatea dau la begginer(de ex.) si mi se blocheaza, astept 2minute chiar 3 si nu se intampla nimic pana cand apas butonul de start si se minimalizeaza(imi apare jocul pe windows mode nu pe fullscren) si dupa ce dau butonul start se face mic cum am mai spus si isi revine.ciudat,dupa care il redau pe fullscren si ma bag sa-mi fac cariere un UCL, de unde intru si imi arata save(sa salvez progresele facute, imi umblasem la squad) si cum spuneam dau save si se intampla acelasi lucru(asept 3 min.blablabla.se minimalizeaza.blablbalba isi revine.blablabla il redau in fullscren). mi se pare ciudat chiar nu stiu ce sa zic se blocheaza numai cand dau save la orice progres(fie ca e grafic, de system sau de squad)chiar nu stiu ce sa zic sunt disperat! l-am tras in format iso de pe 5 site-uti diferite si nimic! nu are nimeni nici o parere? am mai auzit de la cateva persoane ca cica asa face ala din format iso ca nu e intreg lipseste u fisier oricat de mic sau nu stiu ce, deci ce sa fac? vreau tare mult sa-l joc fara nici o problema! mi se pare un joc divin nu ca pes 10(care desi mi se pare grafic peste ma lasa de dorit la alte puncte). Deci vreo idee?