| BogdanYooooooooo a întrebat:

Salut, am si eu o problema cu ask.ul, eu cam injur lumea pe acolo si mi-au suspendat contul si mi-e urat sa fac altul pentru ca aveam cam multe aprecieri. Stiti cumva cam cat timp sta suspendat sau cum sa fac sa il recuperez?

8 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Nu mai poti.este pentru totdeauna.

| BogdanYooooooooo explică (pentru express11):

Baga-mi-as **** in ma-sa :'(

| express11 a răspuns (pentru BogdanYooooooooo):

Da,cam asta este.si eu am patit-o!

| pietrean a răspuns:

Fiecare pasare pe limba ei piere! Tu injuri si mai vrei sa fii si iertat?
Oare nu ar fi mai bine sa incerci sa nu mai folosesti un limbaj trivial? Ar fi spre binele tau, mai ales in societate, te asigur.
O zi buna si frumoasa!

| BogdanYooooooooo explică (pentru pietrean):

Nu vreau sa fiu iertat de nimeni, imi vreau doar ask-ul laughing)

| pietrean a răspuns (pentru BogdanYooooooooo):

Nu se poate "sa-l ai", daca nu nu esti om politicos.Una este ce vrei si altul este raspunsul la comportamentul tau.Asa-i in viata!

| BogdanYooooooooo explică (pentru pietrean):

Vezi-ti ma de treaba ta laughing lasa-ma pe mine sa vorbesc cum vreau B|winking

| pietrean a răspuns (pentru BogdanYooooooooo):

Ei,vezi,asta este probelma ta:vrei sa fii exclus de peste tot!