| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am si eu o problema. Daca scriu un text in orice editor text sau pe mess sau chiar aici si tin apasat backspace astept vreo 15 secunde pana imi sterge tot, cu toate ca tin apasat pe backspace el imi sterge litera cu litera una cate una si se misca foarte incet. Stiu ca am mai avut problema asta, are cineva o rezolvare?happy

3 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Selecteaza tot textul scris, si dai backspace, se va sterge dintr-un click.winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cauta in control panel era o optiune ca sa numai dai backespace greu sa dai mai repede.

| mikka a răspuns:

Pai dupa ce termini de scris tii muult apasat si iti merge cel putin mie mi-a mers.