| speşăl a întrebat:

Cand tin o tasta apasata (de obicei se forma de mai multe ori in functie de sensibilitatea setata) se introduce o singura data
ex: daca tin apasat backspace (ala care sterge de deasupra lui enter, sterge o singura litera)
si mai am o problema daca apas de mai multe ori se citeste o singura data
ex:daca dau odata backspace sterg ultima litera, daca dau a doua oara nu mai face nimic.

3 răspunsuri:
| Epigonul a răspuns:

Dă-ți fundă acum laughing

| speşăl explică:

Am rezolvat, scuze big grin

| speşăl explică:

Nu pot sa imi acord singur funda, si cum doar tu ai raspuns.