| Balonaseplutitoare a întrebat:

Salut, am un cățel din rasa pug și astăzi a leșinat, chestia este ca atunci când am ajuns acasă, cu 5 minute înainte, totul era bine era foarte entuziasmat ca am ajuns acasă, ca orice cățel de altfel, nu părea sa aibă vreo problema și l-am luat in brațe ca de fiecare data când ajung acasă, iar după a început parca sa se sufoce, iar când l-am lăsat jos din brațe, acesta a leșinat, nu a stat mai mult de 10 15 sec inconștient dar nu înțeleg cauza, am fost la veterinar și a spus ca poate avea epilepsie, dar nu cred deoarece cățelul are abia 7 luni.
Țin sa Menționez ca am consultat 2 medici veterinari.
Voi ce credeți, de la ce ar putea fi? Am mai căutat pe net, ca de la bucuria pe care o simt in acel moment ii determina sa leșine, dar nu știu ce sa cred, aștept un răspuns, mulțumesc anticipat.

1 răspuns:
| Trixt3r a răspuns:

Eu personal n-am mai auzit asa ceva, as mai merge la 2-3 cabinete de vet, preventiv.