| anonim_4396 a întrebat:

Am un hamster(o fata)si o cheama Sophie, dar eu ii spun Soph.Asa...sa trecem la subiect...NU MA MAI ASCULTA! Cred ca am rasfatat-o prea mult cand era mica. O lasam prin casa, i-am construit chiar si un palat care sa intre in casa, si cu obiecte, un televizor mai mic, dar super(functionabil, care chiar mergea!)Chiar si pat si noptiere si scaune! Cu baie, bucatarie, sufragerie, dormitor, balcon(iesea cand vroia, deoarece castelul era mai mic, adica care intra in apartementul unde stau, dar pentru ea era uriasa, pentru ca e un hamster) si un turn in care se uita cine venea in castel
P. S:aveam 2 hamsteri in plus, dar au murit ca erau mai batrani.
Iar acum ma asculta doar cand vrea.
AJUTATI-MA!

2 răspunsuri:
| cosmyna1 a răspuns:

Nu-ti inteleg problema. desi nici nu ma pricephee hee, dar cum sa te asclute un hamster?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am si eu 2 hamsteri dar la fel ca si cosmina nu inteleg cum vrei sa te asculte un hamster laughing