| adrian9856 a întrebat:

Am un lantic de aur rupt si doua verighete, in total sint 10 grame si vreau sa fac un lantic.Intrebarea mea este cat ma costa manopera.

3 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Nu ştiu cât costă manopera dar cred că ai ieşi mai bine dacă vinzi sau amanetezi aurul pe care-l ai, iar cu banii să-ţi cumperi un lanţ nou.

Pa-pa.

| BaiatulAnonim a răspuns:

N-ar fi mai convenabil sa amanetezi aurul detinut si sa iti cumper un lantic de aur nou?

| adrian9856 explică (pentru BaiatulAnonim):

Pai nu stiu de aceea voiam sa imi fac o idee cam cat costa manopera.