| EuCosti a întrebat:

Salut am un Lg G3, cat trebuie sa tina bateria la el, eu daca ma joc 2-3 ore incontinu pe el 8ball pool se duce baterie, c-am cat trebuie sa tina sa stiu daca o schimb.
Multumesc!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din punctul meu de vedere ti se duce cam prea repede bateria! In mod normal ar trebui sa iti tina o zi. Intr-adevar, daca te joci pe el este normal sa se descarce mai repede. Eu zic sa incerci sa iei o baterie de la un prieten ceva si sa incerci sa faci un test ca sa vezi diferenta.
Eu am Samsung Galaxy S6 si ascult cam toata ziua muzica pe el si nu mi se descarca asa repede...