| blablabla2000 a întrebat:

Am un LG google Nexus 4 si vreau sa instalez aplicatii si jocuri de pe google store si nu stiu cum.
Nu am internet pe telefon si vreau sa instalez cu ajutorul pc-ului.
Cum pot sa descarc aplicatiile sau jocurile de pe google play pe pc ca sa le bag in telefon?
Multumesc.

1 răspuns:
| Stefanufanu a răspuns:

Fa-ti cont de google play loghezate cu calculatorul si dupa ce ai descarcat (jocul aplicatia...)muta (jocul aplicatia...) in telefon prin cablu de date