| Stitch92 a întrebat:

Am un monitor cu plasma si s-a spart intr-un colt (nu mai pot vedea un sfert din ecran). Cum sa ii spun tatei?hee hee

3 răspunsuri:
| Iama a răspuns:

Pai ar fi bine sa ii spui atunci cand e calm si dupa ce faci ceva bun si incearca sa faci fapta ta sa sune nu foarte grava asa ca sublinieaza ca doar un colt sa stricat..Succes si sper ca te-am ajutatwinking

| Stitch92 explică (pentru Iama):

Voi tine cont de sfatul tau. Multumesc! happy

| alexandra9594 a răspuns:

poti sa-i tragi pe calculator filmul preferat sau sai faci prajitura sa freferata dar sa fie linistit si sa nu ii spui dupa ce vine de la munca ii spui intr-o zi de sambata sper sa te ajute raspunsul si daca a mers te rug imi dai funda